Obsluha linky/zástupce vedoucího výroby - mzda 29.000 Kč + stravenky

FirmaADECCO spol. s r.o.
Adresa. Ejpovice
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 29 000 Kč za měsíc

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

• Obsluha strojů a zařízení
• Kontrola a údržba strojů ve výrobě
• Kontrola dodržování pracovních postupů a výkonů

Požadujeme:

• Vhodné pro absolventy technických oborů
• Technické znalosti nebo drobnou praxi (např. strojní zámečník/seřizovač)
• Znalost práce na PC

Nabízíme:

• Nástupní mzdu 29.000 Kč
• Po zkušební době navýšení mzdy na 31.000 Kč
• Po 1 roce další navýšení mzdy a smlouvu na dobu neurčitou
• Stravenky
• Roční odměny
• 5 týdnů dovolené
• Práci pouze na ranní směnu od 7 do 15,30

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:., Ejpovice
Mzda, plat (hrubý): 29 000 Kč za měsíc - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Obsluha výrobních strojů
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:ADECCO spol. s r.o., IČ: 45806403
Datum zveřejnění nabídky práce:07. 03. 2023
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Tereza Hirmerová

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma ADECCO u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 29 000 Kč za měsíc ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: ., Ejpovice ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.